Feys To Face
Feys To Face
Feys To Face
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
garipwm
349 Mesajlar - 38%
TheGangsTa! ~
325 Mesajlar - 35%
Docksite34
89 Mesajlar - 10%
FuckingNigger
50 Mesajlar - 5%
Quagliarella
30 Mesajlar - 3%
Galder
23 Mesajlar - 2%
BroeS
19 Mesajlar - 2%
ѕумραтι¢
19 Mesajlar - 2%
erenlokman5
11 Mesajlar - 1%
king
11 Mesajlar - 1%

Paylaş|

HoŞÇakal sevgİlİm (l)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
TheGangsTa! ~
Admin
Admin

TheGangsTa! ~
Feys To Face Profil Bilgileri
Rep : 31008
Uyarı Yok
Beşiktaş
Forumda kazandığım birincilikler : Mesaj sayısında 1.lik
Feys To Face Profil Bilgileri
https://feystoface.yetkinforum.com

HoŞÇakal sevgİlİm (l) Vide
MesajKonu: HoŞÇakal sevgİlİm (l) HoŞÇakal sevgİlİm (l) EmptySalı Ağus. 24, 2010 2:22 am

Ben veda etmeyi pek beceremem. Duygularımı da pek açığa vuramam zaten hele bu veda çok daha zor geliyor. Aslında hiç böyle bir son görüşmeye gerek yoktu. Ama insanın kanı durmuyor işte. ne varsa bu son anlarda.?Senden hatırlamanı bile istemiyorum. sadece temizliği ve saflığı yaşatalım bu aşkı kalbimizin bir kuytu köşesinde!...Ne güzel başlamıştı. İkimizde gençtik deli doluydukcoşkunluğumuzun son safhasında kanımızın kaynadığı bir anda gördük birbirimizi sevdalandık. Geceler boyu uykusuz kaldık birbirimizi düşünmekten en güzel heyecanları en güzel bakışları yaşadık. Hemen aşkı yaşadık zamanı durdurup utançları ve sitemleri yaşadık. Kavgaların en güzellerini de biz yaptık. Çünkü barışmakta ayrı bir zevk veriyordu bize.
Sevdik sevildik doruğuna vardık kutsal duyguların.Aşk yeminleri ettik tutamayacağımızı bile bile. Günlerce aylarca yalnız ikimiz varmış gibi yaşadık. Ne alaylı bakan gözlere ne karşı çıkan büyüklere ne de dost sözüne aldandık. Kendi ateşimizde yandık en önemlisi bir birimizi anladık.
Romantik şarkıarı serin aksam üstüleri yaşadık seninle. En güzel çiçekleri verdin bana. Rüyalarda bile hep ikimiz vardık. Gerçek aşkı tattık bunu sende biliyorsun.
Öyleyse hep aynı duygularla kalmalı değil mi? Biz birlikte olmasak da... güzel başlayan çok güzel yaşanan bu aşkı aynı temiz duygularla bitirmeliyiz. Şimdi de ayrılığın en güzelini en acısını yine biz yaşıyoruz...
Ne dersin bu da Allah’ın bir lütfü değil mi bize? Lütfen ağlama. Neden benimkilerle yarışıyor göz yaşların? Sen benim güçlü kocaman sevgilim değil misin? Güçlüsündür sen... seni hep böyle hatırlamak istiyorum haydi sil gözyaşlarını. Hava da kararmak üzere zaman bize hep acımasızdı zaten. Yine öyle çabuk olmamızı istiyor herhalde.
Sana bir şey söylemek istiyorum. Mavi gömleğin sana çok yakışıyor bir daha kız tavlamaya niyetlenirsen bu sözlerim aklında bulunsun. Bir de küçük bir istek arkana dönüp bakma tamam mı her şey burada bitsin hoşça kal...
YazarMesaj

HoŞÇakal sevgİlİm (l)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası